پیگیری مرسوله

سفارشات مشتریان محترم بیدار آی‌تی در حال حاضر با توجه به نوع و حجم سفارش از طریق شرکت ملی پست ایران، شرکت‌های معتبر خصوصی نظیر چاپار و تیپاکس یا باربری‌های مجاز ارسال می‌گردد.

سفارشات در بیدار آی‌تی در اولین فرصت تا پایان وقت اداری ارسال خواهند شد و چنانچه سفارشی در ساعات غیراداری یا روزهای تعطیل ثبت شده‌ باشد در اولین روز کاری پیگیری و ارسال می‌گردد.

مراحل و وضعیت سفارش از جمله وضعیت ارسال و کد پیگیری مرسوله از طریق پیامک به شمارۀ همراه کاربر ارسال خواهد شد.

کاربران گرامی برای پیگیری و مشاهدۀ وضعیت سفارش خود می‌توانند به بخش سفارش‌ها در پنل حساب کاربری در فروشگاه بیدار آی‌تی مراجعه نمایند.

۱. بدین منظور برای دریافت اطلاعات و همچنین کد پیگیری/رهگیری مرسوله خود کافیست در صفحۀ سفارش‌ها در سفارش موردنظر خود، گزینۀ مشاهدۀ اطلاعات را انتخاب نمایید.

۲. در صفحۀ سفارش موردنظر شما می‌تواند با مراجعه به بخش حمل‌و‌نقل مراجعه نموده و در این بخش اطلاعات مربوط به ارائه‌دهنده و کد پیگیری مرسوله را دریافت نمایید. (لطفاً توجه نمایید که کد پیگیری مرسوله همچنان از طریق پیامک به اطلاع شما خواهد رسید.)

۳. در این مرحله می‌توانید با توجۀ ارائه‌دهندۀ خدمات حمل‌ونقل مرسوله از طریق بخش زیر، با ورود به لینک‌های زیر برای رهگیری سفارش خود اقدام نمایید.


رهگیری مرسوله پست

رهگیری مرسوله تیپاکس

رهگیری مرسوله چاپار

برای مرسوله‌های شهر رشت می‌توانید از طریق ایجاد تیکت پشتیبانی در حساب کاربری خود یا چت آنلاین فروشگاه که در پایین و سمت راست تمامی صفحات در دسترس است اقدام نمایید.